3.Liga Istok 1.kolo

Žuljević 37" za 1-0 , Mijić 62" za 1-1

NK Vinogorac 2-0 Nk Svačić (SS)

3.Liga Istok 2.kolo

Prva pobjeda Naše momčadi !!!! Škorić škaricama dovodi momčad u vođstvo u 4" ! Za konačni rezultat postarao se Baričević u 92" i Vinogorac privodi utakmicu kraju sa 2-0 !!!!

NK Bedem (I) 2-2 NK Vinogorac

3.Liga Istok 3.kolo

Odlična nogometna predstava i na Gracu, na kraju Bedemu i Vinogorcu po bod, a i jedni i drugi žale za sva tri. Prvo poluvrijeme je pripalo gostima iz Slavonskog Broda koji su na pogon dva Svrzlića imali dva gola prednost, mlađi Andrej je svoj seniorski prvijenac postigao u 29. minuti, a iskusniji Antonio u završnici prvog dijela, u 42. U nastavku u dvije minute Bedem anulira zaostatak, Goran Borko i Marin Ležaić su 15-ak minuta prije kraja zabijali za 2:2, a kako su do kraja mreže mirovale, bod je ostao i Ivankovu, a jedan otputovao s gostima.

NK Vinogorac 3-4 Graničar (Ž)

3.Liga Istok 4.kolo

Spektakl u Vinogorju i prva pobjeda Graničara u ovoj sezoni. Nije da su se izvukli s ova tri boda, ali su barem pokazali da znaju igrati, što je najvažnije Lešić i društvo su pokazali da znaju zabiti. I to četiri puta. Baš je prvi topnik Graničara Josip Lešić otvorio golijadu, zabio je za 0:1 u 15. minuti, a kako je to bio jedini gol u prvih 45 minuta ništa nije slutilo na pravu golijadu u nastavku. Već u drugoj minuti drugog dijela Josip Mijić poravnava, a alfa i omega Vinogorca Mario Ćubel u 58. seli prednost na stranu Zelenih. Malik Smajlović ekspresno vraća stvari u egal, a već u 65. prednost je ponovno na strani Županjaca nakon gola Domagoja Džoića. Novi šok za Vinogorac dolazi u 69. kada se u strijelce upisao i Zvonimir Mikić. Dosta rano se Vinogorac drugim pogotkom Mijića vratio u igru, ali je Graničar uspio sačuvati stečenu prednost te se konačno pomaknuo s bodovne i golgeterske nule. “Nakon dugo godina, poraz i to kod kuće, skinuli smo i taj teret s leđa. Što se tiče utakmice, bila je jako otvorena s dosta golova, završilo je 3:4 za gosta, i mislim da su gledatelji mogli uživati. Čestitam ekipi Županje na pobjedi, bacali su se na glavu i to im se vratilo, a nadam se da će tako i nama. Zato volimo ovaj sport koji ti puno daje, ali ponekad i uzme. Ovaj nas poraz neće posvađati niti oslabiti, već će nas samo ojačati, i idemo jako u nove pobjede.” – izjavio je trener Vinogorca, Mario Ćubel.

Nk Valpovka 0-2 Nk Vinogorac

3. Liga Istok 5.kolo

Kao i uvijek skromni Braslav Ostojić sve će zasluge prebaciti na Marija Ćubela i momčad, ali ostaje zapisano da je na klupi Vinogorca startao pobjedom na teškom gostovanju, iz Valpova se bodovi ne odnose lako, a ova tri će biti sjajan poticaj za društvo iz Slavonskog Broda da pod novim trenerom nastave još bolje. Dobro je Valpovka ušla u utakmicu, no nakon što su se malo ispuhali gosti preko Antonia Svrzlića dolaze do vodstva u 20. minuti. Antonio je u sunaslovnoj ulozi i u 42. minuti kada je nakon gola upisao i asist, poslužio je futsal čarobnjaka Domagoja Đurkovića koji pogađa za 2:0. Iskusna ekipa poput Vinogorca ne prosipa često takvu prednost, nije ni ovaj put, sačuvali su mrežu netaknutom po drugi put u sezoni i otišli kući pjevajući. Igrač utakmice: Antonio Svrzlić

NK Vinogorac 0-2 HNK Đakovo Croatia

3.Liga Istok 6.kolo

Gosti su krenuli otvorenog garda, visoko pritiskali domaćina koji je jedino preko Ćubela nešto radio prema naprijed, naravno da nije mogao puno toga sam. Do potpuno zaslužene prednosti Đakovo je došlo u 22. minuti. Mislav Šimić je ubacio na Blažanovića koji krasno prenosi do Davida Šuška koji poput kakvog rutinera pogađa za 0:1. To je očigledno potreslo domaće, dvije minute kasnije rade veliku grešku, na jednu dugu i bezopasnu loptu domaći se braniči sudaraju, kao po najljepšim željama gostiju lopta ostaje u nogama Šušku koji se namjestio pa s crte kaznenog prostora odmjerenim udarcem pogodio malu mrežicu ponovno nemoćnog Konrada. Bezidejnost Vinogorca se nastavila do poluvremena, sve što su napravili su bila dva udarca iz slobodnjaka, oba je sjajno zaustavio mladi vratar Dino Vujinović kojem je to bio debi na golu seniorske momčadi.